Bazyliszek 2022

Co to jest Bazyliszek?

Bazyliszek to trzydniowy festiwal miłośników fantastyki. Trwa od 1 do 3 lipca 2022 (piątek-niedziela).

Zagrasz u nas w gry planszowe, gry RPG (zwane również grami fabularnymi) oraz larpy (połączenie RPG-ów i teatru improwizowanego). Spotkasz zarówno ludzi, którzy w temacie siedzą od wielu lat, jak i osoby, które chcą się dowiedzieć, jak zacząć przygodę z fantastyką. Na Bazyliszka możesz śmiało przyjść z całą rodziną. Dla dzieci przygotowaliśmy bezpieczny Kids Zone.

Jedno jest pewne: będziesz się wyśmienicie bawić!

Gdzie i kiedy

1-3 lipca 2022
piątek 16:00-21:30
sobota 11:00-21:30
niedziela 11:00-18:00
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”
Indiry Gandhi 9, 02-776 Warszawa

Weź udział

Bazyliszek będzie otwarty dla wszystkich! Wstęp na wydarzenie będzie darmowy. Warto jednak nabyć nasze specjalne pakiety Przyjaciela Bazyliszka. Śledź nasze wydarzenie na Facebooku, by być na bieżąco!

Program

Zobacz program

Zobacz sesje RPG

Kontakt

Bazyliszek

bazyliszek@ava.waw.pl

Koordynatorka główna

Patrycja Nasiadko
p.nasiadko@ava.waw.pl

Koordynator główny

Mikołaj Kowalewski
m.kowalewski@ava.waw.pl

Koordynator programu

Paweł Domownik „Kurczak”
p.domownik@ava.waw.pl

Koordynator Promocji

Wojciech Strzyżakowski
w.strzyzakowski@ava.waw.pl

Koordynatorka Wystawców i sponsorów

Zuzanna Kadlcik
z.kadlcik@ava.waw.pl

GżdaczMasterka

Anna Zewar „Levy”
a.zewar@ava.waw.pl