Bazyliszek 2024

Logo konwentu Bazyliszek

Co to jest Bazyliszek?

Bazyliszek to trzydniowy festiwal miłośników fantastyki. Trwa od 5 lipca do 7 lipca 2024 (piątek-niedziela).

Zagrasz u nas w gry planszowe, gry RPG (zwane również grami fabularnymi) oraz larpy (połączenie RPG-ów i teatru improwizowanego). Spotkasz zarówno ludzi, którzy w temacie siedzą od wielu lat, jak i osoby, które chcą się dowiedzieć, jak zacząć przygodę z fantastyką. Na Bazyliszka możesz śmiało przyjść z całą rodziną. Dla dzieci przygotowaliśmy bezpieczny Kids Zone.

Jedno jest pewne: będziesz się wyśmienicie bawić!

Bazyliszek wykluwa się!

Gdzie i kiedy

5 lipca – 7 lipca 2024
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”
Indiry Gandhi 9, 02-776 Warszawa

Weź udział

Bazyliszek będzie otwarty dla wszystkich! Wstęp na wydarzenie będzie darmowy. Warto jednak nabyć nasze specjalne pakiety Przyjaciela Bazyliszka. Śledź nasze wydarzenie na Facebooku, by być na bieżąco!

Grafika przedstawiająca Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy"

Program

Kontakt

Bazyliszek

bazyliszek@ava.waw.pl

Koordynatorzy główni

Zuzanna Kadlcik
zuzannakadlcik@gmail.com
Paweł Domownik
p.domownik@ava.waw.pl

KoordynatorKI Programu

Aleksandra Cieklińska
a.cieklinska@ava.waw.pl
Monika Kujawa
m.kujawa@ava.waw.pl

    Gżdaczmasterzy

    Mikołaj Rzeszótko
    m.rzeszotko@ava.waw.pl
    Gabriela Walczyk
    g.walczyk@ava.waw.pl

    Koordynator Wystawców

    Daniel Doliński
    d.dolinski@ava.waw.pl

    Koordynator Promocji

    Magdalena Wielądek
    m.wieladek@ava.waw.pl

    Koorydynator mediów

    Rafał Sejlis
    r.sejlis@ava.waw.pl

    Koordynator ds. sponsorów

    Karol Siek
    k.siek@ava.waw.pl

    Sponsorzy

    Obecnie szukamy, jeśli chcecie, wasze logo może tu zawisnąć

    Piszcie na adres bazyliszek@ava.waw.pl